top of page

3 TERAAPIASEANSSi

Pakett sisaldab 3 üks-ühele teraapiaseanssi minuga. Paljude probleemide puhul piisab ühest seansist ja paljud mu klientidest on saavutanud püsivad tulemused kõigest ühe seansiga ning oma elukvaliteeti oluliselt tõstnud. Kui probleem on tõsisem või on kestnud juba pikka aega (aastakümneid), võib vaja minna mitu seanssi, et tagada tulemus. Valides 3-st seansist koosneva paketi, võime (vastavalt vajadusele) lahendada erinevatel seanssidel sama probleemi või töötada iga kord erineva teemaga.

 

Iga üks-ühele teraapiaseanss sisaldab:

  • vestlus taustainformatsiooni kogumiseks

  • üks-ühele kiire muutuse teraapia seanssi minuga

  • personaalselt Sinu jaoks tehtud võimas alateadvusele suunatud NLP-lindistus, mille kuulamine tugevdab ja kinnistab saavutatud muutuseid

  • online tugi

Mees lamab terapeut kirjutab.jpg

Kui tunned, et soovid minuga koostööd teha, vajuta endale sobiva teenuse juures olevat nuppu "Broneerin TASUTA kõne". Seejärel saad valida endale sobiva aja 20...30 minutit kestvaks telefonikõneks. Vestlus ei kohusta Sind mitte millekski. See on vajalik selleks, et saada aru, kas ja kuidas ma Sind aidata saan ja kui me valime koostööd jätkata, leiame Sinu aitamiseks kõige parema võimaluse.

 

Juhul kui soovid enne kõne broneerimist veel midagi küsida, täida allpool olev kontaktivorm ja vastan Sulle hea meelega.

bottom of page