top of page

Webinar:

KUIDAS VIIA TÄIDE OMA EESMÄRGID?

 

Toimumisaeg: (selgumisel)

Toimumiskoht: Zoom

Osaluspanus: 

 

 

 

 

  • Webinaril annan Sulle lihtsad ja paljude inimeste peal läbi proovitud nipid, mis aitavad Sul uusi harjumusi omaks võtta ja neile kindlaks jääda, et järjekindlalt oma unistuste ja eesmärkide suunas liikuda.

  • Annan lahenduse, mida teha kui motivatsioon ja tahtejõud toimivad lühiajaliselt.

  • Toon välja põhjused, miks suur osa eesmärkidest ei täitu, sest selleks, et midagi muuta, parandada või paremini teha, on vaja seda kõigepealt mõista.

  • Räägime, millistel kaalutlustel eesmärk valida.

  • Annan Sulle juhised, kuidas enda alateadvusega positiivselt ja efektiivselt suhelda.

 

  • Lisaks praktilistele teadmistele keskendume sellele, kuidas panna oma alateadvus ja automaatsed käitumismustrid enda kasuks tööle nii, et  need toetavad Su eesmärkide poole liikumist.

  • Loomulikult saad ka sellelt webinarilt kaasa ülivõimsa hüpnootilise lindistuse, mille kuulamine aitab Su alateadvuses ja mõtlemismustrites muutusi luua ja neid kinnistada. See on vägev tööriist, millele varasematel koolitustel osalejad äärmiselt positiivset tagasisidet on andnud.

 

Me paneme oma eesmärgid paika kasutades oma teadlikku meelt. Samas juhib meie käitumisharjumusi, mõttemustreid, automaatseid reageeringuid ja valikuid 95% ajast alateadvus. Järelikult on ülioluline, et me oskame ja suudame eesmärgid ja unistused alateadvusele vastuvõetavaks teha. Nii teeb alateadvus meie soovide täitumise nimel meiega koostööd.

Motivatsiooni ja tahtejõu pikaajaliselt ülevalhoidmine nõuab palju energiat. See on üks põhjustest, miks suur osa inimestest ei jää kindlaks oma uuele, ägedale treeningkavale või tervislikematele toitumisharjumustele, kuigi nad soovivad nii väga paremas vormis ja tervemad olla? Miks ei suudeta pidada kinni lubadusest pühendada rohkem aega endale või lastega mängimisele? Miks jääb nii tihti pooleli mingi uue oskuse omandamine, kuigi pikemas perspektiivis tooks see palju rõõmu, aitaks karjääri edendada või suurendaks sissetulekut? Põhjused on tegelikult väga lihtsad. Õnneks on ka lahendused lihtsad.

Minu töö ja rõõm on inimeste võimestamine, et nad suudaksid luua endale meelepärase elu. Ma aitan oma klientidel vabaneda piiravatest uskumustest ja neid mitteteenivatest alateadlikest mõttemustritest ning leida üles see vägi ja jõud, mis tegelikult kõigis meis peidus on. Mulle teeb tohutut headmeelt kui ma näen oma klientide edusamme ja seda, kuidas nende elukvaliteet tõuseb. Ma tahan, et Sinu eesmärgid ja unistused täituksid. Selleks jagan ma Sinuga sellel webinaril lihtsaid ja efektiivseid teadmisi ja nagu minu koolitustele omane, panen olulist rõhku sellele, et muutused toimuksid alateadvuse tasandil, sest põhilise osa sellest, kes me oleme ja mida me saavutame, määrab ära "programm", mis on meie alateadvuses.

SA OLED VÄÄRT, ET SU UNISTUSED TÄITUKSID!

 

 

 

VARASEMATEL KOOLITUSTEL OSALEJAD ON ÖELNUD:

 

Mulle meeldis koolitus väga. Kõige rohkem meeldis õpetus, kuidas valikuid teha ja pärast otsust mitte kahetsema jääda. Väga hea on ka hüpnoosisalvestus. Kuulan seda alati enne magama minekut. Pärast seda ei jää enam oma mõtteid kruttima ning uinun paremini....

Maili

... Tehnilise poole pealt meeldis see, et koolitaja andis ennem koolitust soovituse kaamera sisse lülitada. See on väga oluline koht veebikoolitusel. Ei taha olla mustade ekraanidega ühenduses. ... ... See on juba omaette nähtus, kus koolitaja saadab peale koolitust lühikonspekti. Aitäh! Ja muidugi praktiline hüpnoos koos helisalvestusega. Siiani olen iga õhtu kuulanud ning enda praktikasse võtnud. Hüpnoos muidu mulle uus teema. Hea oli ka paus. ... ... Ei ole Sinu tegemistega varem kokku puutunud, kuid tuleb tänada Facebook robotit, mis selle mulle ette söötis ja sel hetkel mind kõnetas...

K. K.

... Sisu oli küll väga hariv. ... ... See hüpnoosi lindistus on väga hea... ...päriselt ka aitab.

E. L.

bottom of page