top of page

MA OLEN PIISAV

Kolme nädalane teekond enda valimise ja väärtustamiseni 

Järelevaatamine

Toimumisaeg ja - koht: Nii nagu Sulle sobib

Originaalhind: 99 EUR; Järelevaatamise hind: 37 EUR;

Sul on suurepärane võimalus teha läbi kogu 2023. aasta lõpus toimunud 3 nädalane teekond, et leida taas usk enda piisavusse ja tunda ennast väärtuslikuna. Sa saad seda kõike teha täiesti oma omas tempos just siis kui Sulle sobib

 

Sa oled väärt, et enda tassi täita!

Teekonna läbimise tulemusel:

 • Sa usud ja tunned, et Sa oled piisav ja väärtuslik;

 • Ütled teistele “jah” ainult siis kui saad ka endale öelda "jah";

 • Mõistad paremini, kust on pärit Sinu (alateadlikud) uskumused ja mustrid ning kuidas ennast rohkem väärtustada;

 • Oskad ennast valida;

 • Su alateadvus teeb Sinuga koostööd ja aitab Sul kergusega ennast valida;

 • Sa oskad luua uusi ja kasulikke harjumusi (sest Sina lood harjumused ja harjumused loovad Sinu;

 • Mõistad lihtsaid reegleid, mille järgi alateadvus toimetab ja oskad seda enda hüvanguks ära kasutada

Mida järelevaatamine sisaldab:

Järelevaatamise paketis sisalduvad kõik 2023. aasta lõpus toimunud 3 nädalase teekonna Zoomikohtumiste salvestused (5 videot) ja 2 võimsat hüpnootilist audiofaili, mis aitavad päriselt suuri muutusi luua.

Põhikohtumine 1 “Juurte juurde”:

 • Kus Sa oma eneseväärtustamise teekonnal hetkel oled?

 • Miks on suhe iseendaga nii oluline?

 • Mis on alateadvus?

 • Kuidas ja milliste reeglite järgi aju ja alateadvus toimivad?

 • Kuidas alateadvuse “programme” muuta saab?

 • Miks ja kust tulevad mittepiisavuse uskumused?

 • Võimas hüpnoos, mis aitab Sul näha ja mõista Su enda mitteväärtustamise juurpõhjuseid ja seosed seal taga

 • Toetav kodune ülesanne, mis aitab Sul iseenda alateadlikku saboteerimist veel paremini mõista ja loob võimaluse seda täielikult muuta.

Lisakohtumine 1:

Nädala jooksul esilekerkinud taipamiste ja mõistmiste jagamine.

Põhikohtumine 2 “Loome muutuse Sinu alateadvuses”:

 • Mis on tegelikult piisavus ja enda väärtustamine?

 • Kuidas ennast päriselt armastada?

 • Mis on positiivne ja efektiivne sisekõne?

 • Võimas hüpnoos*, mis loob toetavad mõttemustrid ehk alateadliku programmi, et tunneksid ennast päriselt piisava ja väärtuslikuna.

Põhikohtumine 3 “Nipid tehnikad ja teadmised, kuidas veel suurem muutus luua”:

 • Kuidas oma elu samm sammu haaval muuta?

 • Kuidas tekitada uued ja püsivad harjumused?

 • Milles peitub õnn ja mis on (teaduslikult tõestatud) praktilised sammud, et selleni jõuda?

Lisakohtumine 2:

Selle teekonna kokkuvõte, raskuskohtade ja edulugude jagamine.

Hüpnootiline audiofail “Juurte juurde”:

 

See juhendatud hüpnoos/meditatsioon aitab Sul minna tagasi juurpõhjusteni ja mõista seoseid, miks, millal ja kuidas Sinu usk enda piisavusse ja väärtusesse vähenes. Meditatsiooni kuulamise ajal või ka sellele järgneva aja jooksul kerkivad suure tõenäosusega üles taipamised, mis aitavad näha asju, mis on muidu alateadvuses peidus ja milleni ainult analüütilist mõtlemist kasutades on keeruline jõuda. Selle meditatsiooni kuulamine võib kiskuda üles ka ebamugavaid emotsioone ja see on suurepärane, sest need emotsioonid on Sinus niikuinii olemas olnud ja Su elu mõjutanud ning nende pinnaletulek ja aktsepteerimine on võti, et emotsionaalsed seosed vabastada ja luua ellu muutused, mida Sa päriselt hinges soovid.

Hüpnootiline audiofail “Ma olen piisav”:

 

"Ma olen piisav" juhendatud hüpnoos/meditatsioon toetab Sind oluliselt enda piisavusse ja väärtusesse usu omaksvõtmisel. See aitab päriselt luua selle muutuse, et tunned ennast piisavama ja väärtuslikumana. Sa austad, armastad ja usaldad ennast rohkem.

"Ma olen piisav" audiofaili on väga soovitatav kuulata vähemalt 21 päeva jooksul korra päevas. Mõnusalt kerges hüpnootilises olekus võtab aju lihtsamini vastu uusi ja Sind toetavaid mõtlemismustreid ning audiofaili korduv kuulamine aitab neid mõtlemismustreid kinnistada.

Looklev tee.jpg

See teekond on Sulle kui:

 • Sa ei tunne ja ei usu, et Sa oled piisav ja väärtuslik;

 • sead teised esiplaanile - ütled teistele “jah” öeldes endale “ei”

 • tunned, et Sul on keeruline oma eesmärkide poole liikuda, sest Sul on justkui midagi puudu, mis teistel on olemas;

 • kardad, et muutud isekaks ja ei mõista, kuidas Sa saad ennast tähtsustada kui laste (või kellegi teise) vajadused on ju olulisemad;

 • usud, et Sa ei väärigi rahuldustpakkuvat ja õnnelikku elu asjade tõttu, mida Sa minevikus teinud oled;

 • tunned, et Sa pead rohkem andma, et olla väärtuslik;

 • usud, et oled piisav ainult siis kui keegi Sind tunnustab;

 • Sul on keeruline komplimente ja kiitust vastu võtta

Kas tunned ennast piisava ja väärtuslikuna?

 

Sinu suhe iseendaga on Sinu kõige kestvam ja lähedasem suhe. Kõik teised suhted ja kogemused, mida Sa oma ellu lood, põhinevad Sinu suhtel iseendaga. Kui Sa ennast väärtustad, siis väärtustavad Sind ka inimesed Su ümber. Kui Sa väärtustad enda arvamusi, pead lugu oma piiridest ja hoolid endast, siis kujundad endale rahuldustpakkuva ja õnneliku elu. Sa lood ja kujundad alateadlikult armastavad lähisuhted, lugupidavad töösuhted ja väärtuslikud kogemused, mis päriselt Sind täidavad.

Sa oled täiesti piisav! Ma ütlen seda täie veendumusega, kuigi ma ei ole Sind võib-olla kordagi elus kohanudki.

 

Kust ma seda tean? Kui Sa vaatad väikest beebit, olgu ta siis Sinu laps või kellegi teise oma, Sa tead ja tunned, et ta on täiesti piisav ja väärt kõige paremat, mida maailmal on pakkuda. Ja ka see laps teab seda - ta karjub seni kuni talle antakse süüa või vahetatakse mähe ära, sest tal ei ole mitte mingitki kahtlust, et ta on seda väärt. Laps on piisav ja väärtuslik kui ta kasvab ja saab vanemaks ning ka siis kui on täiskasvanu - see on tema pärisosa. Samamoodi on Sinuga - Sa sündisid siia ilma olles täiesti piisav ja väärt kõike head, mida maailmal on pakkuda. Samas elu jooksul võis tulla ette kogemusi, mis tekitasid tunde ja uskumuse, et Sa ei ole väärtuslik. Hea uudis on see, et need on kõigest õpitud uskumused.

 

Kui Sa suutsid võtta omaks (õppida selgeks) uskumuse, et Sa ei ole piisav, siis suudad Sa kindlasti võtta taas omaks uskumuse, et Sa oled piisav ja väärtuslik.

 

Kutsun Sind kaasa kolme nädalasele teekonnale, et aidata Sul ennast uuesti piisava ja väärtuslikuna tunda. Selle kolme nädala jooksul lähme tagasi alateadvusse peidetud juurpõhjusteni, mis on vähendanud Sinu usku enda piisavusse ja väärtusesse. Algpõhjustest arusaamine on oluline, sest selleks, et midagi muuta, tuleb seda kõigepealt mõista. Seejärel loome uued alateadlikud seosed ja toetavad uskumused, et tunned päriselt, et Sa oled piisav ja väärtuslik. Loomulikult saad kursusel uusi kasulikke teadmisi, nippe ja tehnikaid, aga põhiline ja kõige tähtsam on see, et lood muutuse alateadvuse tasandil ja see loob muutused Sinu elus.

Mida on öelnud osalejad?

 

"Kursus oli väga hea, kuna andis sellel pimedal, trööstitud ajal mingi positiivse pidepunkti, mille najal oma madalseisu langenud eneseusku ülespoole kangutama hakata."

 

- Siiri

 

 

"Kõige rohkem meeldisid meditatsioonid."

 

- Pille

 

 

"On olnud palju taipamisi, mille üle mõtiskleda ja enda ellu juurutada....   .... Üks nendest on just unistamine. Ma ei ole tegelikult julenud suurelt unistada."

 

- Meelis

 

"Aitäh, et olete eesti keeles asja ettevõtnud!  Soovin Teile massilist edu!"

 

- Katrin

"See oli väga okei kursus. Soovitan südamest."

- Iiris

"See hüpnoos on tõesti vägev. Mul on reaalselt toimunud muutused erinevates elu valdkondades. Erinevad tegevused seoses enda valimise ja endast päriselt hoolimisega, mis nõudsid varasemalt suurt tahtejõudu, kui need üldse õnnestusid, tulevad nüüd justkui ilma erilise pingutuseta."

- Merle

Klõpsates nupul "SOOVIN JÄRELE VAADATA", suunatakse Sind e-poodi, kus saad sisestada oma kontaktandmed ja tasuda. Maksta on võimalik pangalingi kaudu valides makseviisiks MakeCommerce (Maksekeskus AS). Lisaks on võimalik tasuda ka krediitkaardiga või kasutades PayPal'i.

Peale makse tasumist saad meilile lingid kõigi viie video järelevaatamiseks ja mp3-formaadis hüpnoosifailide allalaadimiseks ning mõned soovitused, kuidas seda ägedat teekonda iseseisvalt kõige parem läbida on.

Kui Sul on küsimusi kursuse kohta või tehnilisi probleeme, palun võta meiega ühendust kodulehe karelkullama.ee allosas oleva kontaktivormi kaudu.

bottom of page