top of page

Meistriklasssõbraks iseendaga

 

Kõige kestvam ja lähedasem suhe siin elus on Sul iseendaga - 

ole iseenda kõige parem sõber ja kaaslane  

 

Toimumisaeg: 21.02.2024 kell 19.00 kuni 21.00

Toimumiskoht: Zoom (järelvaatamisvõimalusega)

Hind: 89 EUR; Sõbranädala hind: 21 EUR

Töötoast kaasa hüpnootiline lindistus.png

Pärast meistriklassi läbimist:

 • Sul on tööriistad, et viia suhe endaga uuele tasemele ning olla iseenda parim sõber ja kaaslane;

 • Oskad ja suudad kergemini ennast valida;

 • Tänu hüpnoosile ja NLP-le toimuvad muutused Su alateadvuses;

 • Usaldad rohkem ennast ja elu;

 • Sa täidad kergusega oma tassi ilma, et oleksid isekas;

 • Ütled teistele “jah” ainult siis kui saad ka endale öelda "jah";

_Jake_Farra_0042_kul_edited.jpg
Girl Behind a Sheet_edited_edited.jpg

See meistriklass on Sulle kui:

 • Sa soovid endaga paremini läbi saada;

 • Sa ei tunne ja ei usu, et Sa oled piisav ja väärtuslik;

 • Sa kasutad lauseid nagu "Ah, mis mina?", "Ärge minu pärast küll hakake ..." või "Kes must ikka hoolib?".

 • sead teised esiplaanile - ütled teistele “jah” öeldes endale “ei”

 • tunned, et Sul on keeruline oma eesmärkide poole liikuda, sest Sul on justkui midagi puudu, mis teistel on olemas;

 • kardad, et muutud isekaks ja ei mõista, kuidas Sa saad ennast tähtsustada kui laste (või kellegi teise) vajadused on ju olulisemad;

 • usud, et Sa ei väärigi rahuldustpakkuvat ja õnnelikku elu asjade tõttu, mida Sa minevikus teinud oled;

 • tunned, et keegi ei väärtusta Sind sellena, kes Sa oled;

 • usud, et oled piisav ainult siis kui keegi Sind tunnustab;

 • Sul on ebamugav komplimente ja kiitust vastu võtta

Sinu kõige lähedasem ja kestvam suhe siin maailmas on Sul iseendaga! 

Kõik teised suhted ja kogemused, mida Sa oma ellu lood, põhinevad Sinu suhtel iseendaga. Sellel, millisena Sa ennast näed ning sellel, kuidas Sa endasse suhtud ja kuidas Sa endaga suhtled, põhineb kõik muu Su elusSulle võib tunduda, et see milline Sa oled ja see, milline on Sinu vastastikune suhe maailmaga, on kuskilt kõrgemalt juba kunagi ammu paika pandud. See võib paljuski tõsi olla, aga tõsi on ka see, et Sul on võimalik seda oluliselt muuta.

Kui sõbralik ja toetav on Sinu suhe iseendaga? Kuidas Sa ennast tunned kui peeglisse vaatad? Kuidas Sa endaga räägid? Kas oled endaga sõbralik või kasutad enda kohta lauseid nagu "Ma olen ikka idioot, et ma ...", "Jälle ma ei saanud hakkama" või lausa "Kes minusugust ikka armastaks?". 

Sinu keha koosneb samamoodi nagu teistel inimestel ligi 50 triljonist rakust. Sinu soontes voolab 5...6 l verd. Su süda lööb üle 100000 korra päevas. Sinu ajus on ligi 90 miljardit neuronit ja Sul on päeva jooksul 60000...70000 mõtet täpselt nagu teistel inimestel. Mis on siis erinev? Miks on mõni endaga rahul ja teine ei ole? Miks usub mõni, et ta saab kõigega hakkama ja teine ei usu? Miks tunneb üks, et ta on oluline ja väärtuslik ning teine ei tunne?

Tõde on see, et meie kõigi kehad, sealhulgas ajud, toimivad väga sarnaselt, aga erinevus on selles, millised mõttemustrid, uskumused ja seosed me oma ajudesse kinnistanud oleme. See, millised järeldused Sa enda ja maailma kohta oled teinud, põhineb Sinu kogemustel. Kogemused põhinevad sellel, kuidas Sinu instinktid Sind ümbritseva keskkonnaga suhestunud on ehk teisisõnu, Sinu maailmapildi on loonud see, kuidas Sa elu jooksul (eriti lapsepõlves) läbielatud kogemustesse suhtunud oled ja millised järeldused Sa nende põhjal oled teinud. Põhilise osa kogemustest, mis Su elus määravad on, oled Sa saanud just varases lapsepõlves.

Ükskõik, mida Sa enda kohta praegu usud, ükskõik, kuidas Sa endaga läbi saad ja millisena Sa ennast näed ning ümbritsevat maailma tajud, see on okei. Lapsepõlves kui Sa põhilise osa uskumustest ja mõttemustritest omaks võtsid (ehk selgeks õppisid), käitusid Sa täiesti eakohaselt. Paljud asjad, mida Sa enda kohta uskusid ja see, kuidas Sa käitusid, võis Sulle sellel hetkel kasulik olla, Sind kaitsta ja aidata Sul ennast turvaliselt tunda või tähelepanu saada. Samas nüüd kui Sa oled vanem, targem ja kogenum, võivad need asjad Sind piirata või isegi haiget teha.

 

Sa oled alati olnud ja oled alati piisav ja väärtuslik. Ainus, mis võis tuhmuda või lausa kaduda, on Sinu usk enda piisavusse ja väärtusesse.

Hea uudis on see, et Sinu uskumused ning järeldused enda, elu ja maailma kohta on lihtsalt mustrid ajus - neuroloogilised ühendused. Need on lihtsalt selgeks õpitud ja elu jooksul nii palju üle korratud teadmised, et need tunduvad absoluutse tõena, aga ei pruugi seda üldse olla. Kui Sa suutsid midagi omaks võtta ehk selgeks õppida, siis suudad Sa ka ümber õppida. 

Selles meistriklassis annan ma Sulle tööriistakohvri, mida Sul on igal ajal võimalik kasutada ja mis toetab Sind ja aitab Sul taas üles leida usu enda piisavusse ja väärtusesse isegi kui Sa ei suuda meenutadagi, et Sul selline usk on kunagi olnud. Neid tööriistu kasutades ehitad uue positiivse minapildi ja ka hoiad seda!

Two Ripples

Kui Sa pead endast lugu, kui Sa armastad, hoiad ja väätustad ennast, siis Sa kohtled ennast hästi ja oled endaga hea. Sa pakud endale seda, mida Sa päriselt vajad. Sa pakud endale võimalusi, mida Sa päriselt oma ellu soovid. Sa pead kinni enda seatud piiridest ja ei lase ka teistel neist üle astuda. Sa usaldad ennast ja usud, et Sa tuled toime kõigega, mida elu Sulle pakub, mingu siis asjad nii nagu Sa tahtsid või teisiti kui Sa plaanisid.

Sa sõlmid uusi sõprusi, sest Sa tunned, et Sa oled seda väärt. Sa võtad ette töö- ja karjäärialaseid samme, sest Sa usud, et Sa oled selle ära teeninud ja Sa tead, et Sa tuled kõigega toime, ükskõik, kuidas asjad kujunevad. Sa valid kergusega täita oma tassi, tajumata sealjuures, et olekid isekas, sest ainult siis kui Sinu tass on täidetud, on Sul võimalik ka teiste ellu päriselt panustada.

Kõige ägedam on see, et maailm hakkab Sind üha rohkem kohtlema nii nagu Sa ennast ise kohtled. 

Tule, sõber, lähme siit koos edasi! Saame sõbraks iseendaga, et siis luua täiesti uusi kvaliteete enda ellu!

Mis Sa sellelt meistriklassilt saad?

 • Hüpnootiline audiofail, mis aitab Sul luua uued mõttemustrid, (neuroloogilised ühendused), mis toetavad Sind enda piisavusse, väärtusesse ja väesse usu taasleidmisel;

 • Sa usud ja tunned iga päevaga järjest rohkem, et Sa oled piisav ja väärtuslik;

 • Sa saad iga päevaga järjest paremini endaga läbi:

 • Sa ütled teistele “jah” kui saad ka endale “jah” öelda;

 • Sa valid ennast kergemini ja täidad oma tassi süütundeta;

 • Sa liigud suurema kergusega oma eesmärkide poole, sest usud endasse rohkem.

 • Mõistad paremini, kuidas alateadvus toimib ja kuidas seda juhtida.

Töötoast kaasa hüpnootiline lindistus.png

Klõpsates nupul "SOOVIN MEISTRIKLASSIS OSALEDA", suunatakse Sind e-poodi, kus saad sisestada oma kontaktandmed ja tasuda. Maksta on võimalik pangalingi kaudu valides makseviisiks MakeCommerce (Maksekeskus AS). Lisaks on võimalik tasuda ka krediitkaardiga või kasutades PayPal'i.

Kui Sul on küsimusi kursuse kohta või tehnilisi probleeme, palun võta meiega ühendust lehe allosas oleva kontaktivormi kaudu.

bottom of page