top of page

teeme koostööd

 

Mida Sa päriselt soovid?

Millist elu Sa päriselt tahad?

Kas soovid midagi uut või tahad hoopis mingist vanast asjast loobuda?

Kas see tundub Sulle lihtne või paistab hoopis, et mida iganes Sa teed, oled varsti jälle samas kohas tagasi, kust alustasid? Ükskõik, kas soovid saada üle minevikus toimunud sündmusest, muuta harjumusi ja käitumismustreid, tulla toime ärevuse ja hirmudega või saavutada milleski paremaid tulemusi, siis 95% õnnestumisest määravad Sinu mõttemustrid ehk Sinu alateadvuses olev programm. Selleks, et midagi päriselt muutuks, tuleb luua muutused alateadvuse tasandil. Mina oskan aidata jõuda Sul probleemi juurpõhjuseni ja kuigi juba ainuüksi mõistmine on vabastav, siis veel võimsamad muutused toob kaasa see, et loome muutused mõttemustrites Sinu alateadvuses. See on palju lihtsam kui Sa arvata oskad. Sinu aju on neuroplastiline ja õigeid tehnikaid kasutades, saab luua püsivad neuroloogilised muudatused ja muuta Sind pikalt mitteteeninud mõttemustrid Sind toetavaks.

teraapiaseanss

Üks-ühele teraapiaseanss

Tüdruk viljapõllul käed laiali.jpg
pakett:
muudan oma elu
9 nädalaga

9 nädalane koostöö minuga, mille jooksul saavutame Sinu soovitud püsivad muutused ja saad nautida oma elu täiesti uuel tasemel

Tüdruk tugitoolil kõrvaklappidega.jpg
hüpnootilised audiofailid

Muuda oma alateadlikke "programme" audiofaile kuulates ja mõnusalt lõdvestudes 

Keerulisena näivatel probleemidel saavad olla lihtsad ja püsivad lahendused!

Kui tunned, et soovid minuga koostööd teha, vajuta endale sobiva teenuse juures olevat nuppu "Broneerin TASUTA kõne". Seejärel saad valida endale sobiva aja 20...30 minutit kestvaks telefonikõneks. Vestlus ei kohusta Sind mitte millekski. See on vajalik selleks, et saada aru, kas ja kuidas ma Sind aidata saan ja kui me valime koostööd jätkata, leiame Sinu aitamiseks kõige parema võimaluse.

 

Juhul kui soovid enne kõne broneerimist veel midagi küsida, täida allpool olev kontaktivorm ja vastan Sulle hea meelega.

bottom of page