top of page

pakett: minu uus ja parem elu vabana

See pakett on Sulle kui soovid viia oma elukvaliteedi uuele tasemele. Ükskõik, kas soovid vabaneda hirmudest, halbadest harjumustest või muudest blokeeringutest, mis takistavad Sul oma elu täiel rinnal elamast, see 9 nädalane koostööpakett minuga, aitab Sul saavutada tulemused. Selleks, et midagi parandada, tuleb seda mõista. Me kaevame välja probleemi juurpõhjuse alateadvuse tasandil, juurime selle välja ning loome uued Sulle kasulikud seosed, Sind teenivad programmid. Juhul kui saavutame Sinu jaoks piisavad tulemused juba esimese või teise seansi jooksul, saame ülejäänud seanssidel keskenduda Sinu valikul muule probleemile või tegeleda kaasnevate teemadega, mis esialgset probleemi lahendades esile kerkisid. (Näiteks vähese enesekindluse ja enesehinnangu taga võib olla süütunne või toitumisprobleemidel võib olla seos ärevusega jne.)

 

Paketis sisaldub:

  • ankeet ja põhjalik vestlus taustainformatsiooni kogumiseks

  • 3 üks-ühele kiire muutuse teraapia seanssi minuga (3 x 2...3 h)

  • 3 personaalselt Sinu jaoks tehtud võimsat alateadvusele suunatud NLP-lindistust, mille kuulamine tugevdab ja kinnistab saavutatud muutuseid (3 x ~15 min)

  • Vastavalt vajadusele 1 või 2 coaching'u sessiooni (30 min)

  • vahekokkuvõtted juba saavutatud tulemuste hindamiseks ja edasise töö planeerimiseks

  • online tugi

Mees käed laiali meri.jpg

Kui tunned, et soovid minuga koostööd teha, vajuta endale sobiva teenuse juures olevat nuppu "Broneerin TASUTA kõne". Seejärel saad valida endale sobiva aja 20...30 minutit kestvaks telefonikõneks. Vestlus ei kohusta Sind mitte millekski. See on vajalik selleks, et saada aru, kas ja kuidas ma Sind aidata saan ja kui me valime koostööd jätkata, leiame Sinu aitamiseks kõige parema võimaluse.

 

Juhul kui soovid enne kõne broneerimist veel midagi küsida, täida allpool olev kontaktivorm ja vastan Sulle hea meelega.

bottom of page