top of page

pakett: minu uus ja parem elu vabana

See pakett on Sulle kui soovid viia oma elukvaliteedi uuele tasemele. Kas soovid vabaneda hirmudest, ärevusest, halbadest harjumustest või muuta mõttemustreid? 

 

Mis Sind takistab? 

 

Kas isegi kui Sa tead, mida teha, siis millegipärast Sa ei tee seda või isegi kui teed, siis tundub, et sellest ei ole kasu?

Miks see nii on?

 

Sa tegutsed 95% ajast vastavalt oma alateadvusele ja vahest ainult 5% ulatuses suudad ennast teadlikult juhtida. See on okei. Meie aju ja keha on nii ehitatud. Probleem on selles, et kui Sa üritad midagi enda juures muuta kasutades selleks ainult teadlikku meelt, siis see ei õnnestu. 5% ei võida 95-t %.

Järelikult tuleb luua muutused alateadvuses.

 

Teraapia käigus jõuame Sinu probleemi tegelike alateadlike juurpõhjuste ja seosteni ning loome uued mõttemustrid. Selle tagajärjel toimuvad muutused ja tekivad uued neuroloogilised ühendused ajus. Kasutades õigeid hüpnoteraapia, NLP (neurolingvistiline programmeerimine), KKT (kognitiiv-käitumusliku teraapia) ja rohkem kui 35 aasta jooksul Marisa Peer'i ja tema meeskonna lihvitud tehnikaid, on nende muutuste loomine lihtsam ja kiirem kui Sa arvad. 

9 nädalane koostööpakett minuga, aitab Sul saavutada tulemused! Me kaevame välja probleemi juurpõhjuse alateadvuse tasandil, juurime selle välja ning loome uued Sulle kasulikud seosed, Sind teenivad programmid. 

 

Paketis sisaldub:

  • ankeet ja põhjalik vestlus taustainformatsiooni kogumiseks

  • 2 kuni 3 üks-ühele kiire muutuse teraapia seanssi minuga (3 x 2,5...3 h)

  • 3 personaalselt Sinu jaoks tehtud võimsat alateadvusele suunatud NLP-lindistust, mille kuulamine tugevdab ja kinnistab saavutatud muutuseid (3 x 15...20 min)

  • Vastavalt vajadusele coaching ja nõustamine telefoni ja/või meili teel seanssidevahelisl ajal (1...4 h)

  • vahekokkuvõtted juba saavutatud tulemuste hindamiseks ja edasise töö planeerimiseks

  • online tugi

Tüdruk viljapõllul käed laiali.jpg

Kui tunned, et soovid minuga koostööd teha, vajuta endale sobiva teenuse juures olevat nuppu "Broneerin TASUTA kõne". Seejärel saad valida endale sobiva aja 20...30 minutit kestvaks telefonikõneks. Vestlus ei kohusta Sind mitte millekski. See on vajalik selleks, et saada aru, kas ja kuidas ma Sind aidata saan ja kui me valime koostööd jätkata, leiame Sinu aitamiseks kõige parema võimaluse.

 

Juhul kui soovid enne kõne broneerimist veel midagi küsida, täida allpool olev kontaktivorm ja vastan Sulle hea meelega.

bottom of page