top of page

INNERZEN OÜ veebipoe müügitingimused

 

Veebipoe www.karelkullama.ee/epood (edaspidi Veebipood) omanik on InnerZen OÜ (registrikood 16216954 ), asukohaga Põllu 10-2, Kiili, Harjumaa, 75401.

 

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest juhul kui tegemist on füüsilise tootega. Allalaetavate toodete (nt audio- ja videofailid) ning online's toimuvate sündmuste (muuhulgas online-koolitused, -kursused ja -webinarid) kättetoimetamistasu ei ole. Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

 

Tellimuse vormistamine

Tellimuse vormistamiseks tuleb kõigepealt valida toode. Tootel klikkides on võimalik lugeda täpsemat tootekirjeldust. Klikkides nupul „Lisa ostukorvi“ lisatakse toode ostukorvi. Seejärel on võimalus jätkata ostlemist ja lisada ostukorvi veel tooteid või vormistada tellimus selle eest tasudes. Tellimuse eest tasumiseks tuleb klikkida nupul „Osta kohe“ või „Maksma“. Seejärel tuleb täita vajalikud andmeväljad ja valida makseviis. Ekraanile kuvatakse tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

  • Eesti pangamaksed: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Citadele, Pocopay

InnerZen OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, InnerZen OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Pärast teenuse eest tasumist saadetakse kinnituslink koos edasiste juhistega teenuse tarbimiseks e-posti aadressile.

Kui teenust ei ole mingil põhjusel võimalik osutada, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kuna tegemist ei ole füüsilise tootega, siis 14-päeva tagastuse võimalust ei pakuta.

Kohaletoimetamine

Kuna tegemist ei ole füüsilise tootega, siis füüsilist kohaletoimetamist ei toimu.


Pretensiooni esitamise õigus

Ostjal on õigus teenusega rahulolematuse korral pöörduda hiljemalt kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile karel@karelkullama.ee või helistada telefonil: +3725273038.
Kui Veebipoest ostetud teenusel on puudused, mille eest Veebipood vastutab, kannab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile karel@karelkullama.ee või helistada telefonil: 5273038.

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

bottom of page