top of page

Personaalne hüpnootiline audiofail

Personaalne hüpnootiline lindistus on 15…20 minuti pikkune audiofail, mille ma loon spetsiaalselt ja personaalselt Sulle. Selle kuulamine toetab uute Sind toetavate uskumuste ja mõttemustrite loomist Sinu valitud teemal. Teemaks võib olla näiteks:

 • Ma olen piisav uskumuse tugevdamine

 • Eneseusu kasvatamine

 • Enesehinnangu suurendamine

 • Enesekindluse suurendamine

 • Magamajäämise hõlbustamine

 • Hirm / hirmud

 • Mingite kindlate eesmärkide saavutamine

 • Pingetaluvus

 • Keskendumine

 • Millekski valmistumine (eksam, vestlus jne)

 • Toetavad uskumused raha kohta

 • Positiivse maailmapildi loomine

 • jpm.

Personaalne lindistus pilt.jpg

Mida pakett sisaldab:

 • 15...20 minuti pikkune spetsiaalselt Sulle loodud mp3-formaadis audiofail

 • vajadusel konsultatsioon telefoni teel (20...30 min) või e-posti vahendusel

See, milline Sinu elu on ja see milliseid tulemusi Sa saavutad, põhineb Sinu tegudel. Sinu tegusid mõjutavad Sinu uskumused ja alateadlikud seosed.

 

Mõte - emotsioon - tegu - tulemus

 

Isegi kui Sa tead, kuidas midagi teha, siis enne kui mõttest saab tegu, läbib see n-ö. filtri ja Sa tegutsed vastavalt oma alateadvuses olevatele mõttemustritele. Näiteks oma arvamust välja öeldes läbib see soov kõigepealt alateadlike uskumuste filtri ja kui Sul on näiteks madal  enesehinnang, siis võid jääda hoopis vait või väljendada oma seisukohta tagasihoidlikult ja kujundades oma juttu vastavalt teiste (eeldatavale) hinnangule.

 

Sa oled see, kes Sa usud, et Sa oled. Sa käitud alati viisil, mis on kooskõlas Sinu sisemiste uskumustega. Miks tegutsevad erinevalt inimesed, kes õppisid ühes koolis täpselt samu asju? Miks on kahe samas ettevõttes ühesuguse väljaõppega töötava müügiinimese tulemused erinevad? Põhjus on alateadlikes uskumustes ja seostes. Müügimees, kes usub oma tootesse, endasse ja sellesse, et kliendid on tema suhtes positiivselt meelestatud, lihtsalt teeb palju suuremat müüki ja samas teeb ta seda kerguse ja naudinguga ning näiva pingutuseta.

 

Selleks, et elu muuta, tuleb teisiti käituda. Selleks, et teisiti käituda, tuleb teisiti mõelda. Teisiti mõtlemiseks on vaja teistsuguseid ja uut käitumist toetavaid mõttemustreid.Kas see on müstika ja võlukunst? Mis täpsemalt toimub?

Kuigi muutused, mis kaasnevad mõnenädalase lindistuse kuulamisega, võivad tunduda müstilised ja maagilised, on tegelikult kõik väga ratsionaalselt seletatav. Lindistuse alguses viin ma Sind mõnusasse lõdvestunud hüpnootilisse seisundisse. Seejärel on Su alateadvus vastuvõtlik kõigele, mille suhtes Sa soovid vastuvõtlik olla. Lisaks minu loodud jutule, kasutan lindistuses ka Sinu enda lauseid, väljendeid ja kasvõi spetsiifilisi termineid, sest on hästi oluline, et asjad, mida Sa mind ütlemas kuuled, kõnetavad Sind ja tekitavad emotsioone.

 

Kuidas on võimalik, et kellegi jutt muudab minu uskumusi ja mõttemustreid?

Lindistuse alguses viin Sind mõnusasse lõdvestunud hüpnootilisse seisundisse. Tehniliselt selgitades toimuvad muutused ajutegevuses. Ajus toimuvate elektriimpulsside sagedus langeb, see vähendab “välist müra” ja loob parema ühenduse alateadvusega. Tänu sellele on Sinu alateadvus vastuvõtlik sisendustele, mille suhtes Sa soovid olla vastuvõtlik. (NB! Kontroll on täielikult Sinu käes. Mitte keegi ei saa panna Sind käituma viisil, mis ei ole Sinu jaoks vastuvõetav.)

 

Teaduslikult on tõestatud, et aju jaoks ei ole vahet, kas koged sündmust/tegevust päriselt või ainult mõttes. Mõlemal juhul tekivad ajus uued neuroloogilised ühendused. Hüpnootilises seisundis olles võtab alateadvus uut infot oluliselt efektiivsemalt vastu ja kordus aitab uusi seoseid kinnistada.

 

Selleks, et uued mõttemustrid kinnistuksid, tuleb lindistust kuulata korra päevas vähemalt järgneva 21 päeva jooksul. See on teaduslikult tõestatud periood, mis on vajalik ajus uute neuroloogiliste ühenduste moodustumiseks ja kinnistumiseks.


Kas lindistus asendab teraapiat? Kuidas ma tean, kas mulle piisab lindistusest?

Lindistus ei asenda teraapiat. Kui teema, mille suhtes oma mõttemustreid muuta soovid, ei seostu suuremate läbielamiste või dramaatiliste kogemustega, piisab suure tõenäosusega lindistusest. 

Küsi endalt: “Kui oluline see teema minu jaoks on? Kui suurt probleemi see mu elus põhjustab? Kui väga väga ma olen valmis panustama, et see lahendada?” Hinda oma vastuseid skaalal 1…10, kus 1 - ei ole oluline, ei põhjusta probleeme, mul on ükskõik; 10 - see on ülitähtis, see mõjutab täielikult kogu mu elu, ma teen mida iganes, et see lahendada. Kui Su vastus on vahemikus 1 kuni 7, siis piisab tõenäoliselt lindistusest. Kui vastus on 8 või rohkem, saan Sind suure tõenäosusega aidata kiire muutuse teraapiaga. 

Teraapia puhul lähme põhjalikult ja sügavuti probleemi põhjustanud alateadlike juurpõhjuste ja -seosteni, muudame neid seoseid erinevate tehnikate abil ja sessiooni lõpus teeme põhimõtteliselt samasuguse personaalse lindistuse, kuhu võib olla pikitud ka kasulikku infot, mis teraapiaseansi käigus välja tuli. Olgugi, et ajaliselt moodustab lindistus seansist 10…15%, on selle mõju kordades suurem.


Jah, ma tahan endale personaalselt minu jaoks loodud lindistust? Mida ma tegema pean?

Vajuta lehekülje üla- või alaosas olevale nupule "soovin personaalset lindistust" ja täida ankeet. Ma vaatan selle üle ja võtan Sinuga ühendust. Ma soovin väga, et lindistusest oleks Sulle võimalikult suur kasu. Seetõttu teeme vajadusel 20...30 minutilise telefonikõne või suhtleme meili teel, et mõningaid detaile täpsustada. Seejärel saadan Sulle makselingi või arve ning juba mõne päeva jooksul jõuab Sinu postkasti mp3-formaadis spetsiaalselt Sinu jaoks loodud hüpnootiline audiofail.

Mida on kliendid hüpnootilise lindistuse kohta öelnud?

Kuulan seda alati enne magama minekut. Pärast seda ei jää enam oma mõtteid kruttima ning uinun paremini....

- Maili

Siiani olen iga õhtu kuulanud ning enda praktikasse võtnud.

- K. K.

See hüpnoosi lindistus on väga hea... ...päriselt ka aitab.

- E. L.

Tõesti, väga mõnus tämber. Sobib terapeudile. Kuulan igal õhtul hüpnoosi ...

- R. M.

 

 

See kuulamine oli üliäge. See oli justkui unejutt, mida ootasin. Kuulasin seda kindlasti rohkem kui 21 päeva.

- R. S. (naine 61)

Kuulasin täna seda ja tundsin kui palju vabam mu keha juba lindistust kuulates oli, võrreldes eilsega. ...

- H. S. (naine 35)

Olen nüüd kuulanud seda lindistust 3+ nädalat ja on andnud palju eneseusku juurde kindlasti. Tunnene ennast piisavana, energiat on rohkem. Uni on olnud parem.

- E. L.

 

bottom of page