top of page

TERAAPIASEANSS

Paljude probleemide puhul piisab ühest seansist ja paljud mu klientidest on saavutanud püsivad tulemused kõigest ühe seansiga. Kui probleem on tõsisem või on kestnud juba pikka aega (aastakümneid), soovitan valida pigem paketi "Minu uus ja parem elu vabana", et tagada tulemus.

Üks teraapiaseanss on mõistlik valida kui probleemi lahendamine on ajakriitiline (näiteks lähemal ajal toimuvaks avalikuks esinemiseks pingete ja ärevuse vähendamine, sünnitustähtaja lähenedes ootamatult tekkinud hirmude mahavõtmine jms).

 

Üks-ühele teraapiaseanss sisaldab:

  • ankeet ja vestlus taustainformatsiooni kogumiseks

  • üks-ühele kiire muutuse teraapia seanssi minuga (2,5...3 h)

  • personaalselt Sinu jaoks tehtud võimas alateadvusele suunatud NLP-lindistus (15...20 min), mille kuulamine tugevdab ja kinnistab saavutatud muutuseid

  • online tugi

Mees istub terapeut kirjutab.jpg

Kui tunned, et soovid minuga koostööd teha, vajuta endale sobiva teenuse juures olevat nuppu "Broneerin TASUTA kõne". Seejärel saad valida endale sobiva aja 20...30 minutit kestvaks telefonikõneks. Vestlus ei kohusta Sind mitte millekski. See on vajalik selleks, et saada aru, kas ja kuidas ma Sind aidata saan ja kui me valime koostööd jätkata, leiame Sinu aitamiseks kõige parema võimaluse.

 

Juhul kui soovid enne kõne broneerimist veel midagi küsida, täida allpool olev kontaktivorm ja vastan Sulle hea meelega.

bottom of page