top of page

Koolitus / töötuba: HIRMUST VABAKS

Toimumisaeg: selgumisel

Toimumiskoht: Zoom

Osaluspanus: 

 

 

 

 

 

Meil kõigil on hirmud ja need püsivad senikaua, kuni me areneme ja oma (eba)mugavustsooni laiendame. Kas hirmud kontrollivad Sind või oled Sa oma hirmudest üle?

 

Kas tead, et me sünnime kahe hirmuga? Nendeks on hirm kõvade helide ja hirm kukkumise ees. (Mõnede teadlaste arvates on ka näiteks hirm roomajate, näriliste või ämblike ees inimesse sisse kodeeritud, sest kui me veel koopas elasime oli ellujäämiseks vajalik maas siblivaid elukaid karta.) Igatahes ülejäänud hirmud on õpitud. Vahet ei ole, milline hirmudest Sinu elu mõjutab:

 • avalik esinemine

 • otsuste tegemine

 • järgmise sammu tegemine

 • millegi alustamine (uus karjäär, suhe või hoopis õppimaasumine)

 • millegi lõpetamine

 • üksindus

 • intiimsus

 • vananemine

 • sõda

 • majanduslik olukord

 • millestki või kellestki ilmajäämine

 • pimedus

 • autojuhtimine

 • hirm millestki lahti lasta (töö, suhe)

 • jne.

Usu mind – kui Sa suutsid hirmu omandada ja Su alateadvus suutis selle omaks võtta, suudad Sa ka sellest jagu saada ja Su alateadvus suudab ümber õppida!

See ei ole lihtsalt koolitus. Lisaks teadmistele saad praktilised oskused, mida igapäevaelus kasutada.

Kasutades hüpnoteraapia ja NLP tööriistu, ma aitan Sul hirmud seljatada. Seega ei ole see lihtsalt koolitus, kus saad uusi ja ägedaid teadmisi, kuid millest pingeolukorras erilist kasu ei ole, vaid muutused toimuvad Sinu alateadvuse tasandil. Me kõik teame ja oleme kogenud, et pingeolukorras n-ö. „katus sõidab ära“, mõtlemine ei toimi ja käitumine on automaatne. Seda automaatpilooti juhib Sinu alateadvus. Kas oled alati tagantjärele selle automaatpiloodi tegevusega rahul olnud? Kas see on pannud Sind käituma nii, et tagantjärele oled enda reageeringute, käitumise ja tulemusega täiesti rahul olnud? Sinu alateadvuse esmane ülesanne on Sind elus hoida ja kaitsta ja ta teeb seda tööd väga hästi. Kuid kas ta viib Sind ka Sinu eesmärkidele lähemale? Tavaliselt mitte. Milline oleks Sinu elu siis kui Sinu alateadlik programm toimiks täielikult Sinu hüvanguks? Mis oleks kui Su alateadvus aitaks Sul hirmudest üle olla?

 

Milline oleks Su elu kui hirmust tardumise asemel Sa hoopis tegutsed?

SEAL, KUS HIRM JA EBAMUGAVUS ON KÕIGE SUUREMAD, ON PEIDUS SINU TÕELINE VÄGI JA ARENEMISVÕIMALUS!

Kui vägev oleks Su elu kui millegi ees hirmu tundes põgenemise asemel lähed Sa uuele, tundmatule ja põnevale hoopis julgelt vastu?

 

Kui palju parem oleks Su elu kui tundes hirmu Sa ei võitle, vaid suudad näha, kuidas kergusega oma eesmärkide suunas liikuda?

Koolitusel saad muu hulgas teada:

 • Mis on hirmu taga olev sügavam põhjus ja mis on selle sügavama hirmu juurpõhjus? (Kõik taandub tegelikult ainult mõnele juurpõhusele ja muukides need lahti, saad Sa võimu hirmult enda kätte võtta).

 • Kuidas oma alateadvusega efektiivselt suhelda. Sa õpid, kuidas minna veel samm kaugemale positiivsest suhtumisest ja saavutada veel kergemalt see, mida soovid.

 • Kuidas tulla toime vajadusega asju enda ümber kontrollida.

 • Kuidas julgeda teha valikuid ja mitte pabistada sellepärast, et kas valid/valisid õige tee.

 • Kuidas õppida elu usaldama.

 • Ja palju muud kasulikku ...

KOOLITUSEL OSALEJAD SAAVAD KAASA HÜPNOOTILISE AUDIOFAILI / JUHENDATUD MEDITATSIOONI, MIS TOETAB MUUTUSTE LOOMIST ALATEADVUSE TASANDIL, LUUES JA TUGEVDADES AJUS VASTAVAID NEUROLOOGILISI ÜHENDUSI EHK MÕTTEMUSTREID

_Jake_Farra_0029_kul.jpg

Ma luban Sulle, et peale seda koolitust tunned Sa, kuidas emotsionaalne valu on vähenenud ja Sinu sisemine vägi ja jõud on suurenenud.

Kas oled valmis viima oma elu uuele tasemele?

VARASEMATEL KOOLITUSTEL OSALEJAD ON ÖELNUD:

Katrin Bouziane profiilipilt.jpeg

Osalesin Kareli töötoas "Hirmust vabaks" ja oskan öelda vaid kiidusõnu. Minu suurim hirm on olnud avalik esinemine, aga peale Kareli töötuba sain palju häis mõtteid ja tehnikaid, kuidas hirmuga hakkama saada. Ei oska muud öelda, et mõjus küll :) .

Täna olen koolitaja ja mentor ning räägin julgelt oma hirmust, millest olen tänaseks jagu saanud. Lisaks on Karel äärmiselt soe ja sümpaatne inimene. Kui sind hoiavad mingid hirmud tagasi, siis kindlasti soovitan seda koolitust!

Katrin Bouziane

Mulle meeldis koolitus väga. Kõige rohkem meeldis õpetus, kuidas valikuid teha ja pärast otsust mitte kahetsema jääda. Väga hea on ka hüpnoosisalvestus. Kuulan seda alati enne magama minekut. Pärast seda ei jää enam oma mõtteid kruttima ning uinun paremini....

Maili

... See on juba omaette nähtus, kus koolitaja saadab peale koolitust lühikonspekti. Aitäh! Ja muidugi praktiline hüpnoos koos helisalvestusega. Siiani olen iga õhtu kuulanud ning enda praktikasse võtnud. Hüpnoos muidu mulle uus teema. Hea oli ka paus. ... ... Ei ole Sinu tegemistega varem kokku puutunud, kuid tuleb tänada Facebook robotit, mis selle mulle ette söötis ja sel hetkel mind kõnetas...

 

Kalle K.

... Sisu oli küll väga hariv. ... ... See hüpnoosi lindistus on väga hea... ...päriselt ka aitab.

Erko L.

Mulle meeldis teooria ja seosed emotsioonidega. Alateadvuse mõju ja võimalus selle muutmiseks.

Marii

Väga hea koolitus. Näited olid ka head. Hea on teada, et mis on baashirm ... . Ma tundsin, et ainuüksi juba see teadmine võtab hirmu ebaõnnestumise ees vähemaks. Mulle jäi kõlama ka see koht, et tasub juba ette tänulik olla. Ja see, et alateadvus ei tee vahet positiivsel ja negatiivsel öeldul. Palju muud ka. Suur tänu!

Katrin S.

Mulle meeldis, et tõid näiteid. EDU SULLE! OLED SUPER KOOLITAJA.

Monika R.

bottom of page